Шульга Тетяна Юріївна

старший викладач кафедри етики та естетики

Ел. адреса: t.yu.shulha@udu.edu.ua

Викладає дисципліни: «Етика та естетика», «Етика»,  «Педагогічна етика та основи біоетики», «Професійна етика і академічна доброчесність».

Наукові інтереси: інклюзія, науково-методичні засади навчальної культурологічної практики, моральна культура спілкування, біоетика, академічна доброчесність.

З 2000 по 2006 роки навчалась у Слов’янському державному педагогічному університеті, отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю викладач корекційної педагогіки.
З 2007 року працювала на посаді асистента кафедри логопедії Слов’янського державного педагогічного університету.
У 2011 році закінчила аспірантуру при кафедрі корекційної психопедагогіки НПУ імені М. П. Драгоманова. Тема дисертаційного дослідження: «Особливості психокорекційної роботи з розвитку сприймання і вербалізації казкового тексту розумово відсталими молодшими школярами».
З 2008 року виконує обов’язки методиста кафедри етики та естетики, а з 2011 року – обіймає посаду старшого викладача цієї ж кафедри та є відповідальною за навчальну культурологічну практику.
У 2014 році пройшла стажування в Університеті Градець-Кралове (Чехія), де вивчала особливості методики і змісту викладання філософських, зокрема етико-естетичних дисциплін.
З 2016 по 2020 р р. брала участь у заходах Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP).
У 2018 році закінчила річну сертифікатну програму «На службі охорони життя» Школи біоетики Українського католицького університету.

Соціальна активність: Виступила автором й організатором творчого проєкту «Діти – батькам» в рамках міжнародного соціально-етнокультурного проєкту Folk Ukraine на Фестивалі Писанок-2017, Була співорганізатором заходу «День матері» для сімей бойців АТО разом із ГО «Життя після АТО», є членом ГО «Біоетика».

Публікації: Профіль Академії Google

Стажування та підвищення кваліфікації: 

dovidka staguv     20161103_1401162 20161103_141206 20161103_141037

shulgaSertif
genetika

inkluziay                           

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *