Викладачі кафедри етики та естетики у тренінгу Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP)

dsc_0918229-30 жовтня 2016 року в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) Американських Рад з міжнародної освіти за підтримки МОН України відбувся тренінг для викладачів з партнерських університетів, в роботі якого взяли участь викладачі кафедри етики та естетики Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Учасники проекту мали змогу отримати практичні рекомендації щодо розробки та прийняття Кодексів честі вищих навчальних закладів, якими поділився Єгор Стадний, виконавчий директор аналітичного центру CEDOS.

А вже після презентації учасники поринули в насичений за захоплюючий воркшоп від колег з університету Фейрфілд (Fairfield University) – доктор Девід Шмідт (Dr. David P. Schmidt) та доктор Кетрін Ненз (Dr. Kathryn A. Nantz) по створенню культури академічної доброчесності в університеті.

Формування культури академічної доброчесності серед викладачів та студентів – один із викликів сьогодення, що потребує зусиль освітян на всіх рівнях. Що ж стосується педагогічного навчального закладу, важливість цього питання важко переоцінити.

Це один із основних пріоритетів підготовки фахівця з будь-якої галузі знань. Викладачі кафедри етики та естетики присвячують чималу увагу цим питанням на заняттях з етики.

Проте очевидно, що цьому процесу на сьогодні все ще бракує системності та злагодженості. І саме завдяки сприянню координаторів проекту SAIUP ми мали змогу отримати стимул для подальших дій з розвитку академічної культури у нашому університеті та переконались – натхнення приходить під час завзятої праці та обміну досвідом!

Викладачі кафедри етики та естетики,
Скрипнікова С.В., Шульга Т.Ю.


Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP)
– ініціатива, спрямована на системні зміни в українській вищій освіті: підвищення якості,  створення умов для реалізації найбільш обдарованих студентів, покращення іміджу українських університетів.

Проект розрахований на 4 роки – це дозволить охопити ціле покоління студентів-бакалаврів, починаючи з їх першого року навчання в університеті і закінчуючи отриманням дипломів бакалавра. Саме це покоління випускників повинно стати носієм нових цінностей у вищій освіті, в науці та в суспільстві загалом.

Більше про Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) – на офіційному сайті: http://www.saiup.org.ua/

dsc_08112dsc_09752

dsc_09692

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *