Колір як естетичне явище

ColorWheel_WarmCoolЩоб не залишитись виключно об’єктом кольорового впливу, а стати творчим суб’єктом свідомого вибору кольору, приєднуйтесь до бажаючих всебічного осягнення цього фантастично-цікавого феномена у процесі вивчення курсу «Колір як естетичне явище».

Це дасть змогу поглибити знання про природу кольорового ефекту, фізичний, фізіологічний, психологічний впливи кольору та відкрити для себе розмаїтий світ символіко-культурологічних та естетичних вимірів кольору.

Актуальність проблеми такого складного, багатогранного феномена як колір посилюється самим ходом цивілізаційного розвитку. Стрімке розширення сфер використання кольору в житті сучасного суспільства (дизайн, реклама, засоби комунікації, видавнича діяльність) сприяє посиленню впливу кольору на людину і відповідно потребує поглибленого вивчення цього феномена з позиції різних галузей знання.

З тими, хто хоче збагатити світ власних уявлень про природні і соціокультурні барви людського життя – нам по дорозі!

Автор курсу Дорога А.Є.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>