Професійна етика і академічна доброчесність

Опис дисципліни.
Актуальність даного курсу для майбутніх фахівців особливо важлива і обумовлена науковою і педагогічною значущістю. Професійна етика та академічна доброчесність – це запорука успішної студентської навчальної діяльності та майбутньої роботи фахівця і педагога. Вивчення ключових професійних морально-етичних особливостей роботи фахівця, педагога та науковця є основною метою дисципліни.

Аналіз головних морально-професійних і академічних компонентів та їх розвиток передбачає формування пізнавальних, практичних, ціннісних орієнтирів, знань та вмінь, сприяє розвитку практичних навичок академічного письма, професійної взаємодії та спілкування, професійного етикету, культурі філософського мислення.

Знайомство з основами етики та науковою доброчесністю сприяє формуванню індивідуального теоретичного, практичного світогляду та досвіду. Вивчення академічної доброчесності забезпечує високий стандарт якості навчання студентів, формування самостійної і відповідальної особистості, спроможної вирішувати складні завдання відповідно до освітнього рівня з дотриманням норм права і суспільної моралі.

Викладачі: Андрущенко Т. І., Грицаєнко П. М., Шульга Т. Ю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *