Щорічна звітно-наукова конференція студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2023»

6 квітня 2023 року відбулося секційне засідання кафедри етики та естетики Щорічної звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2023» в онлайн режимі.
Активну участь взяли студенти та студентки з Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики, педагогічного факультету, факультету технологій та дизайну, історичного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

Студентська наукова робота кафедри етики та естетики була достойно представлена на пленарному засіданні Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики 4 квітня 2023 року доповіддю студента історичного факультету Кирила Сафонова на тему «Козацька мораль як культурно-історичне явище», науковий керівник – канд. філос. наук, доцент Магеря О. П.


Змістовні й аналітичні виступи учасників та учасниць конференції були присвячені аналізові духовно-творчого потенціалу моралі, мистецтва, філософії, світової та вітчизняної культури в етико-естетичній та педагогічній освіті спеціаліста у широкому діапазоні від теоретичних до прикладних аспектів фахово-світоглядного виховання, зокрема, навчальної культурологічної практики як потужної запоруки загальноосвітньої й спеціальної підготовки студентів та їхньої подальшої активної участі у науково-дослідній роботі.
Деякі студентки заочної форми навчання педагогічного факультету спеціальності «Дошкільна освіта» приєднувалися до зустрічі у Google Meet безпосередньо з місця роботи – дитячих садків, що викликало щире співпереживання та теплі емоції присутніх.

З доповідями виступили:

Студенти Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики:
Мінько Олексій Павлович «Золоте правило моральності в історії світової етичної думки», науковий керівник – канд. філос. наук, доцент Магеря О.П.
Скороход Анастасія Олександрівна «Ідея кордоцентричності в українській етичній думці», науковий керівник – канд. філос. наук, доцент Магеря О.П.

Студенти педагогічного факультету:
Борис Леся Олегівна «Спостереження за природою дітьми старшого дошкільного віку та формування їхньої екологічної обізнаності», науковий керівник – канд. філос. наук, доцент Коннов О.Ф.
Дрогуль Галина Володимирівна «Застосування дидактичних ігор у мовленнєвому розвитку дітей старшого дошкільного віку», науковий керівник – старший викладач Шульга Т.Ю.
Задніпрянець Ольга Віталіївна «Потенціал казкотерапії: подолання тривожності у дітей раннього віку», науковий керівник – канд. філос. наук, доцент Коннов О.Ф.
Можаровська Наталія Олександрівна «Ігрова діяльність як засіб формування соціально-комунікативних навичок», науковий керівник – канд. філос. наук, доцент Коннов О.Ф.
Покидько Інна Іллівна «Місце рухливих ігор у вихованні самостійності в дітей середнього дошкільного віку», науковий керівник – канд. філос. наук, доцент Коннов О.Ф.
Решетник Жанна Володимирівна «Розвиток творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку засобами нетрадиційних технік зображувальної діяльності: методичний аспект», науковий керівник – старший викладач Шульга Т.Ю.

Студенти факультету технологій та дизайну:
Малишев Дмитро Дмитрович «Етика та естетика у кіно: кінотворчість та сприйняття кінофільмів», науковий керівник – канд. філос. наук, доцент Коннов О.Ф.
Романець Анна Ігорівна «Культурологічна практика онлайн в умовах війни», науковий керівник – канд. філос. наук, доцент Коннов О.Ф.

Щира подяка науковим керівникам та учасникам!
Чекаємо на нові наукові зустрічі у наступному році!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *