Відбулася VІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція з міжнародною участю

img_72871 грудня 2016 року відбулася
VІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція з міжнародною участю «Етико-естетична традиція у вітчизняній культурі».

Завантажити програму конференції

Традиційно конференція окреслила найсучасніші проблеми етико-естетичного формування майбутнього педагога, креативно мислячого з високими морально-естетичними та духовними цінностями.
У конференції взяли участь близько 90 студентів з більшості факультетів нашого університету, вишів Києва та інших міст України. У цьому році тематика конференції зацікавила закордонні вузи з країн Європи та Америки.
Тетяна Андрущенко, завідувач кафедри етики та естетики привітала учасників та гостей заходу та у своїй доповіді зауважила, що питання сфер морального та естетичного червоної ниткою проходять крізь процес становлення майбутнього педагога.
Значна увага була присвячена питанням академічної доброчесності в освітній діяльності.
На пленарному засіданні Тарас Тимочко, координатор проекту сприяння академічної доброчесності в Україні, виступив перед студентами з переконливим месседжем, що бути порядними у академічному процесі, не списувати та не допускати плагіату у своїх роботах — це базова передумова успіху у навчанні та професійному зростанні. У підтримку сприяння академічної доброчесності з доповідями виступили голова нашого Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки Гліб Хоменко, викладач кафедри культурології Антон Дробович та заступник декана факультету філософської освіти і науки Надія Адаменко.
У рамках роботи секції етики було представлено виступи талановитих студентів університету та закордонних учасників. Теми виступів носили актуальний соціально-етичний характер та відображали сучасні наукові вподобання, інтереси студентства. Кожний виступ супроводжувався жвавими дискусіями, серед яких особливо актуальним постало питання академічної доброчесності.
У роботі секції естетики тематика виступів охопила майже всю сферу сучасної естетики. Найбільшу зацікавленість та обговорення викликали проблеми естетичного виховання, мистецько-естетичних уподобань студентів, сучасного мистецтва та дизайну, естетизації політичних ідеологій тощо.

За результатами конференції планується електронне видання збірки найкращих тез доповідей студентів, що будуть розміщені на сайті кафедри.

img_7221 img_7270

Більше світлин, дякуючи за них Яні Павлівській, — на наших офіційних сторінках у соцмережах ВК, Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *