Круглий стіл «Філософська освіта у сучасному світі»

16 листопада 2023 року відбувся круглий стіл кафедри етики та естетики «Філософська освіта у сучасному світі» присвячений Міжнародному дню філософії. Мала місце плідна дискусія на дві важливі теми, які є актуальними для сучасного освітнього процесу.

Першою темою стало обговорення нової книги “Етика: посібник для педагогів“, написаної фахівцями кафедри етики та естетики. Цей посібник є значним внеском у науково-навчальну педагогічну літературу, оскільки він висвітлює ключові аспекти етичної освіти та її важливість у формуванні моральних цінностей у студентів. Обговорення зосередилося на методах викладання етики та на тому, як цей посібник може бути інтегрований у навчальний процес.

Другою важливою темою був вплив штучного інтелекту на навчальний процес. Доцент кафедри етики та естетики Покотило К. М. виступив з доповіддю “Академічна доброчесність і штучний інтелект (ШІ): як ставляться студенти до використання LLM і ризиків негативного впливу LLM на якість освіти?” Учасники круглого столу розглянули потенціал ШІ у підвищенні ефективності навчання та його можливості у персоналізації освітнього досвіду студентів. Також було обговорено етичні аспекти використання штучного інтелекту в освіті, включаючи проблеми конфіденційності та автономії в навчанні.

Круглий стіл був цікавим і продуктивним, подальша робота у зазначених напрямках буде продовжена викладачами кафедри етики та естетики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *