Дорога Алла Євгенівна

doroga1заступник завідувача кафедри етики та естетики, кандидат філософських наук, професор, відмінник освіти України

Ел. адреса: a.ye.doroha@udu.edu.ua

З юності мріяла викладати естетику та займатись філософсько-естетичними проблемами. Мрії збулися: закінчивши у 1977 році філософський факультет та аспірантуру за спеціальністю “естетика” Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка, захистила у 1983 р. кандидатську дисертацію з проблем естетичної своєрідності неоміфології.
З 1 липня 1983 р. і по сьогодні Алла Євгенівна викладає свою улюблену естетику студентам Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. 

Дорога А.Є. є відомим науковцем у галузі естетики та теорії культури. У її творчому доробку монографія “Естетична традиція національної духовної культури”, декілька брошур, десятки наукових статей. Успішно керує науковими роботами аспірантів та студентів-випускників. Алла Євгенівна плідно займається науково-методичною роботою. Написані у співавторстві навчальні посібники: “Українська та зарубіжна культура“, “Культурологія“, “Естетика: навчальний посібник для педагогів“.Алла Євгенівна розробила авторську програму з основ української культури для дітей молодшого шкільного віку, що була впродовж трьох років апробована нею на музичному, театральному, хореографічному та образотворчому факультетах Вищого мистецького коледжу Київської дитячої Академії мистецтв.

Нагороджена Знаком “Відмінник освіти України”.

Стажування та підвищення кваліфікації: 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *