Колективна монографія «Естетична освіта педагога»

kmonoЕстетична освіта педагога: колективна монографія / [Андрущенко Т.І., Грицаєнко П.М., Дорога А.Є., та ін.]; за ред. Андрущенко Т.І.
- К.: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2015.
- 172 с.: з іл. — ISBN 978-966-931-035-4

Авторський колектив:
Андрущенко Т.І., Грицаєнко П.М. , Дорога А.Є., Дробович А.Е., Коннов О.Ф., Лобанчук О.А.,
Магеря О.П., Покотило К.М., Савранська Н.О., Скрипнікова С.В., Шульга Т.Ю.

У колективній монографії представлено результати дослідження потенціалу та особливостей естетичної освіти для педагогів, висвітлено актуальні проблеми і питання естетики в системі виховного та навчального процесу.
Матеріали монографії відображають теоретико-методологічні основи розвитку естетичної освіти в контексті сучасних освітніх тенденцій, теоретичні основи естетичної науки її традиції і сучасність, практичні особливості естетичної освіти педагога та її реалізація.
До монографії увійшли теоретичні, дослідницькі, методичні матеріали представників філософської, педагогічної науки і практики. Колективну монографію адресовано науковим і практичним працівникам системи освіти, педагогічним працівникам навчальних закладів, аспірантам, студентам.

Читати монографію 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>