Вітальне слово учасникам Х Всеукраїнської науково-практичної конференції «Етико-естетична традиція у вітчизняній культурі»

Дорогі учасники конференції!

26 листопада 2020 року наша конференція розпочинає роботу дистанційно.

Ми щиро раді всім, хто відгукнувся на запрошення та надіслав свої тези. Приємно зазначити, що серед учасників цьогорічної конференції студенти вишів Винниці, Дніпра, Донецька, Києва, Мелітополя, Ужгорода, Харкова, Чернівців. 

Надіслані тези охоплюють як класичну, так і новітню проблематику. Зокрема розглядаються етико-естетичні аспекти української мови, пісенної культури, педагогіки. Привертає увагу осмислення та аналіз творчості українських митців: Івана Котляревського, Олени Кульчицької, Василя Шкляра, Володимира Лиса, Христі Венгринюк тощо.

Цікавих питань представлено дуже багато – теорія «постправди», «аморальна демократія», роботизація суспільства, зв’язок інтер’єру житла й особистості та інші.

Надзвичайно актуальним є обговорення педагогічного процесу в контексті інформаційних технологій та дистанційного навчання в сучасних умовах. 

Щиро дякуємо всім студентам за вашу активну участь у конференції, науковим керівникам, які готують молодих науковців, викладачам нашої кафедри, які беруть участь в організації конференції.

За результатами конференції буде сформовано електронну збірку тез, яка буде розміщена на сайті кафедри етики та естетики.

http://www.npu-etestet.com.ua/category/konferentsiyi/

З повагою, голова оргкомітету, 

доц. кафедри етики та естетики Коннов О.Ф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *