Етика. Навчальний посібник для педагогів

ЕТИКА : навчальний посібник для педагогів
С. В. Скрипнікова, О. Ф. Коннов, Н. О. Савранська, О. П. Магеря, К. М. Покотило, Т. Ю. Шульга, Ю. Ю. Корнійчук, А. Е. Дробович, І. В. Овчаренко ; за заг. ред. проф. Т. І. Андрущенко. Київ : Вид-во УДУ імені Михайла Драгоманова, 2023. 510 с. іл.
ISBN 978-966-931-291-4

Навчальний посібник орієнтований на формування моральної культури студентів педагогічних вишів. Видання всебічно знайомить студентів з історією світової та української етичної думки, розкриває зміст основних категорій етики та моральних цінностей, що особливо важливо для підготовки майбутніх педагогів, а також висвітлює основну морально-етичну проблематику глобалізаційних процесів сучасності. В посібнику знайшли своє відображення теоретичні засади сучасної етики, а також практичні, прикладні її аспекти, що допоможе студентам зрозуміти особливості побудови подальшого професійного життя на моральних засадах. До кожної теми запропоновані завдання та запитання, тести та хрестоматійні матеріали.
Для здобувачів всіх рівнів вищої освіти, педагогів та всіх тих, хто бажає глибше зануритись в морально-етичну проблематику.

Завантажити посібник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *